Τετάρτη, 17 Ιουλίου, 2024
ΠΟΛΙΤΙΚΗΤΟΠΙΚΑ ΝΕΑ

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού “Συνεργασία Πολιτών Νεμέας” σε όλη την περιφέρεια του Δήμου Νεμέας   

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας παρουσιάζουμε το ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού μας «Συνεργασία Πολιτών Νεμέας» , ύστερα από την ανακήρυξη του Πρωτοδικείου Κορίνθου.

Ένα ψηφοδέλτιο που συνδυάζει την εμπειρία δοκιμασμένων αυτοδιοικητικών και την τόλμη, τον ενθουσιασμό και το όραμα των νεωτέρων.

Προχωράμε όλοι μαζί για να δημιουργήσουμε τις συνθήκες που θα

φέρουν τον τόπο μας στο προσκήνιο των εξελίξεων την επόμενη πενταετία.

Στη συνέχεια τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων στην εκλογική περιφέρεια του Δήμου Νεμέας:

  1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΑΪΒΑΛΗ ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΠΑΚΟΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  6. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΔΑΡΣΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  9. ΔΕΡΔΕΝΕ ΣΚΟΥΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  10. ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΙΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  11. ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΘΩΝΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  12. ΖΑΧΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  13. ΖΟΡΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΖΩΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  15. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΣ ΝΕΣΤΩΡ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  16. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  17. ΚΑΠΕΤΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  18. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΡΙΝΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
  20. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΔΕΡΔΕΝΕ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  21. ΚΑΡΚΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  22. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  23. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  24. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  25. ΛΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  26. ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  27. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΝΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  28. ΜΠΑΝΑΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  29. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  30. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  31. ΜΠΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  32. ΜΠΡΙΝΙΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  33. ΝΤΑΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
  34. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
  35. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  36. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (ΠΕΡΙΚΛΗΣ)
  37. ΠΗΓΑΔΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  38. ΡΟΓΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  39. ΣΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  40. ΣΚΑΖΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  41. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  42. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  43. ΤΑΡΝΑΝΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  44. ΤΕΚΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  45. ΤΣΑΒΑΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  46. ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  47. ΧΟΥΣΑΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  48. ΨΥΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ακολούθως τα ονόματα των υποψηφίων Συμβούλων της Δ.Κ. Νεμέας:

  1. ΒΑΚΚΑ ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΔΑΛΑΜΑΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  3. ΔΕΛΕΝΙΚΑ ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  4. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΜΠΟΜΠΕΚΟΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  7. ΚΟΡΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  8. ΚΟΤΣΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  9. ΜΠΕΝΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
  10. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΝΔΡΕΑ
  11. ΣΠΑΝΟΡΡΗΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  13. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ονόματα υποψηφίων συμβούλων της Δ.Κ. Αρχ. Νεμέας:

  1. ΑΡΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
  2. ΓΕΩΜΠΡΕ ΜΑΛΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΗΛΙΑ
  4. ΠΕΠΠΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  5. ΡΩΣΣΙΟΥ ΧΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
  6. ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  8. ΧΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΙΟΥ

Oνόματα υποψηφίων συμβούλων της Δ.Κ. Αρχ. Κλεωνών:

  1. ΒΟΥΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΓΟΓΟΛΑ ΦΑΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΛΑΡΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  4. ΜΠΕΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  5. ΝΙΚΑ ΤΣΙΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
  6. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ ΦΡΙΓΓΕΛΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  7. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
  8. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Ονόματα υποψηφίων συμβούλων της Δ.Κ. Δάφνης:

  1. ΒΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  2. ΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΠΛΑΣΣΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΠΛΑΣΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  5. ΤΣΙΡΙΚΟΥ-ΚΩΣΤΟΥΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  6. ΨΥΡΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Ονόματα υποψηφίων συμβούλων της Δ.Κ. Λεοντίου:

  1. ΑΛΕΦΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  3. ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Ονόματα υποψηφίων συμβούλων της Δ.Κ. Πετρίου:

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΡΑΣΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  2. ΖΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΙΝΙΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΛΕΚΟΥΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

Ονόματα υποψηφίων προέδρων της Δ.Κ. Αηδονίων:

  1. ΚΑΚΑΡΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΕΤΡΟΥ
  2. ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ονόματα υποψηφίων προέδρων της Δ.Κ. Γαλατά:

  1. ΤΟΥΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Ονόματα υποψηφίων προέδρων της Δ.Κ. Καστρακίου:

  1. ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
  2. ΖΟΡΜΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  3. ΚΑΡΑΝΤΖΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Ονόματα υποψηφίων προέδρων της Δ.Κ. Κουτσίου:

  1. ΣΑΪΣΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  2. ΧΑΧΑΜΗ ΧΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΝΕΜΕΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Θ. ΦΡΟΥΣΙΟΣ